טכנאי מזגנים

תיקון מזגנים מצריך עבודה יסודית . איך נבחר טכנאי מזגנים? יש כמה אלמנטים חשובים:
נבדוק לאיזו חברה הוא שייך, אם הוא עצמאי או שהוא מגיע דרך משרד שנותן שירותי מיזוג אוויר ואם יש לו מחירון תיקון מזגנים. טכנאי מזגן צריך להיות איש שירות בלבד שלא מתעסק בהתקנות או במכירות, כל נוכל לשאול אותו אם הוא עושה גם התקנות.

איך אפשר לקבל מידע על טכנאי מזגנים?

לפי שמו נוכל לדעת אם הוא נמצא ברשימה של טכנאי מזגנים מומלץ או שירותי מיזוג אוויר דרך האינטרנט. כמה שנים נמצא בעל המקצוע בענף, איפה הוא למד ואם אבא שלו גם טכנאי או המשפחה והאחים שלו נמצאים גם בעסק. בדרך כלל משפחה שנמצאת באותו עסק זה אלמנט חשוב לאמינות וגם המקצוע עובר מאב לבן והנסיון מוכח יותר. ההופעה החיצונית מאוד חשובה. צריך לבדוק שלפנינו לא אדם פרוע ולא משולב עם הרבה צבעים ושיש לו מכשיר טלפון אחד.

איך נראה טכנאי מזגנים מקצועי?

טכנאי מיזוג אויר צריך להיות אדם רגוע שעונה על שאלות עם תשובות רלוונטיות. שיודע לתת שירות למיזוג אוויר. אסור לנו לוותר על הקבלה ועל אחריות בסיום העבודה, חסכון של כמה שקלים יכול לגרום לנזק ושלא יהיה לנו עם מי לדבר. צריך להסתכל גם על ארגז הכלים אם יש לו תיק גב עם חלקים בסיסיים, קבלים, טרמוסטטים. טכנאי מזגן צריך להיות מצוייד עם סט שעונים תקין, רב מודד ושיבין קצת באלקטרוניקה ברמה הבסיסית ביותר.עם השנים מערכות המיזוג עברו לאלקטרוניקה ועובדות עם חיישנים שהבדיקה שלהם פשוטה ביותר. שקית קטנה יכולה להכיל 30 סוגים של טרמיסטורים (טרמוסטטים) על מנת שיוכל לתת שירות מיזוג אוויר מקצועי. נוכל לבקש מחירון תיקון מזגנים מודפס עם לוגו של החברה שנותנת שירותי מיזוג אוויר או חנות מכירת חלפים.