אודותינו

טכנוקל קיימת 18 שנים בתחום השירות למוצרי חשמל. בתחילת דרכינו סיפקנו שירות למכונות כביסה ומייבשים. בגדול אנחנו מתעסקים בשירות 25 שנה, עם השנים עברנו לקירור ומיזוג. את המקצוע למדנו מאבא שעבד במיזוג בחברות גדולות וסיים במשב שהיא החברה הגדולה במיזוג לתעשייה באותם זמנים.עם הזמן צברנו ידע  רב. הטכנולוגיה במדינתינו משתנה מיום ליום. על מנת להתמקצע צריך ללמוד הרבה, להשתתף בסדנאות, קורסים למיניהם שמתבצעות על ידי החברות הגדולות – אלקטרה, תדיראן ובשנים האחרונות גם טורנדו שפורצת דרך בתחום המיזוג הביתי. אם זאת אלקטרה נחשבת לחברה הגדולה בישראל בתחום

המיזוג הביתי והתעשייתי ועוד דברים נוספים עם מערך שירות טלפוני גדול, מחסנים למכירת חלקים ומוצרי חשמל עם שלוחות בכל המדינה.חשוב לציין שקל לעבוד עם חברה שמספקת את החלקים לכל המוצרים שלה – אלקטרה מתמחה בזה ובמחירים סבירים עם שיווק עולמי בתחום המיזוג, הקירור ומוצרי חשמל לבנים.תדיראן גם נחשבת לחברה גדולה בתחום המיזוג ומוצרי חשמל לבנים. בשנים האחרונות תדיראן עברה טלטלות, התאחדה עם אמקור ומשווקת את מוצרי קריסטל. חלקי החילוף שלהם יקרים יותר, זמן ההמתנה בטלפונים גדול.אנחנו חברה קטנה של משפחה אחת – שלושה אחים שמתעסקים בתחום הקירור והמיזוג. בשנים האחרונות אנחנו מעבירים הדרכות לטכנאים ועסקים קטנים שרוצים לפרוץ דרך בתחום.

עכשיו אנחנו נפרוץ דרך באתר הזה ונלמד את כל מי שבאמת מעוניין להיות טכנאי ולהשתלב בענף שמתפתח מיום ליום. אם יש לכם שיטות או הצעות, נשמח לשמוע. אנחנו משלבים סרטונים ותמונות שמתייחסים לכל תקלה. יש עוד  הרבה סיפורים וחברות גדולות, תזכרו שאנחנו חברה קטנה שיודעת את העבודה שלה. אנחנו עובדים בגוש דן, השרון, השפלה ולא מעבר לזה – חשוב גם לדעת איפה עובדים!  אם ברצונכם לקנות מזגן או מקרר ויש לכם הרבה שאלות לגבי איזה מזגן או מקרר או חלקי חילוף,  נפרט לכם על כל דבר וקישור לחברה שאנחנו מכירים או שאנו ממליצים. בגדול חשוב לעבוד עם חברות ישראליות שמערך השירות שלהם זמין וחלקי חילוף בנמצא. ננסה לצרף את כל הפרטים וכל התשובות והשאלות. אם ברצונכם לקנות חלק ואתם מתלבטים איפה לקנות, איזה חלק, מה מחירו. חשוב קודם שנדע שאנחנו קונים את החלק הנכון והדיאגנוזה שלנו נכונה. לאחר מכן נחפש איפה לקנות, המלצות על חנויות שמוכרות לצרכנים פרטיים, תוכלו למצוא באתר שלנו.החנות הכי רצינית באיזור המרכז שייכת לשלמה דובין באיזור התעשייה בחולון. שם תוכלו לקנות כמעט הכל ובמחיר הוגן. תוכלו למצוא את אתר החנות בלינק הזה.  


חנות נוספת באיזור המרכז, קרוב לבית חולים רבין על שם "שחף חלקי חילוף", אומנם לא גדולה כמו של דובין, אבל שם תוכלו למצוא המון חלקים עם שירות מצויין.